
Породице несталих Срба сарајевско-романијске регије чекају правду
Организација породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила Источно Сарајево на простору Сарајева и даље тражи 175 несталих лица српске националности, а 394 лица на простору сарајевско-романијске регије. Припремио: Огњен БЕГОВИЋ Организација породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила Источно Сарајево обиљежиће у суботу, 22. априла, двадесету годишњицу Дана несталих Срба Сарајева и сарајевско-романијске регије. Биће одржане вјерске и меморијалне манифестације на достојанствен начин и са пијететом према свим недужним српским жртвама одбрамбено-отаџбинског рата. “Тај 22. април 1992. године са тугом памтимо као први од масовнијих нестанака Срба у Сарајеву, јер су тог дана припадници Територијалне одбране такозване Републике БиХ заробили, а потом звјерски ликвидирали осам резервиста ЈНА












