arrow up
Ж | Ž
Ж | Ž

Подијелите вијест:

ОДАВАЊЕ ПОШТЕ ПОГИНУЛИМ ПОЛИЦАЈЦИМА

mup_rs_logo.jpg

ШАМАЦ, 4. АПРИЛА (СРНА) – Припадници Полициjе станице у Шамцу положиће данас цвиjеће на споменик погинулим припадницима полициjе у протеклом одбрамбено-отаџбинском рату поводом Дана полициjе Републике Српске и 20 година од постоjања МУП-а РС.

Начелник Центра jавне безбjедности Добоj Тихомир Нарић рекао jе да jе поводом овог jубилеjа у протеклих седам дана добоjски Центар организовао више активности као што су добровољно давалаштво крви, посjете породицама погинулих полицаjаца, турнир у малом фубалу.

Нарић jе навео да jе полициjа данас, у односу на приjе 20 година, савремениjа, бржа и да има веће повjерење грађана, али да jе за бољу безбjедности неопходна и добра сарадња са локалним заjедницама.

Он jе истакао да са представницима свих општина у добоjскоj региjи има добру сарадњу.

На турниру у малом фудбалу у Шамцу, на коjем jе синоћ учествовало 13 полициjских станица, прва три мjеста припала су полициjским станицама из Добоjа, а четврто екипи домаћина.

За наjбољег фудбалера проглашен jе Зоран Петковић, за наjбољег стриjелца Дражен Моћић, а за наjбољег голмана Воjин Божановић.

Начелник општине Шамац Саво Минић рекао jе да овакве догађаjе треба подржати и честитао jе данашњи празник Полициjи и МУП-у РС.

 

 

Извор: срна

НАЈНОВИЈЕ ВИЈЕСТИ

Izdavačka djelatnost

  Рjешењем Министарства просвjете и културе Републике Српске броj 07.030-053-162-5/10 од 22.02.2010. год.

Kad se nebo srušilo

Zdenka Novak | Kad se nebo srušilo Zdenka Novak | When Heaven’s Vault Cracked Autorica

Sadržaj

Autorica Zdenka Novak, rođena 26. novembra u Zagrebu u imućnoj jevrejskoj obitelji, istinitu

Izrael

“Što je u jednom imenu?”, kaže Julija kad čuje da je Romeo jedan

Zagreb

U Zagrebu nakon četiri godine! U početku sam osjećala samo umor i neku

S partizanima

Kad je početkom rujna Italija kapitulirala, na Sušaku je nastala prilična panika. Iako

Na Sušaku

Od lipnja 1941. pa do kapitulacije Italije u jesen 1943. godine živjela sam

Pad Jugoslavije

Početkom 1941. još se ništa nije bilo promijenilo u našem svakodnevnom životu. Ja

Попис
10.502 жртве

Удружење Јадовно 1941. је формирало Централну базу жртава, коју можете претражити уносом појединих података о жртвама.

Календар
Покоља

Одаберите годину или мјесец и претражите све догађаје који су се десили у том периоду.

Донирате путем PayPal-a, кредитне
или дебитне картице​