
Posthumno odlikovano sedam boraca
Predsjednik Republičke organizacije porodica zarobljenih i poginulih boraca i nestalih civila Nedeljko Mitrović danas je u Mrkonjić Gradu uručio odlikovanja članovima porodica sedmorice nestalih boraca, koje je posthumno odlikovao predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik. “Riječ je o onima koji su nestali na ozrenskom ratištu”, naveo je Mitrović. Mitrović je istakao da se za njima još traga, da se nada da su ekshumirani i da će bar jedan broj uspjeti da bude identifikovan u Zavodu za sudsku medicinu Srpske jer zbog opstrukcije Međunarodne komisije za nestala lica to do sada nije učinjeno. Mitrović je rekao da su oni, žrtvujući živote, učinili velika djela za Srpsku i da je Ozren bio “dio













