
“Тамни облаци” се надвијају над Балканом?
Београд — Дестабилизација Балкана је очигледан процес, а регион је изложен разним врстама мирнодопске агресије. Циљ тога је да би се у Републици Српској и Македонији, а, на крају, могуће и у Србији довели на власт они који су по вољи Запада, закључено је на конференцији “Паљење Балкана од Македоније до Републике Српске”. Због ситуације у БиХ данас су у Београду с премијером Александром Вучићем разговарали члан Председништва БиХ Младен Иванић и председник РС Милорад Додик, који је на конференцији рекао да РС никада није била лишена опасности да нестане и да је данас то очигледно. Ту забринутост је, како је навео, пренео и премијеру Србије Александру Вучићу на ранијем











