
Улицу, трг или школу назвати по хероју Споменку Гостићу
У Бијељини је синоћ приказан документарни филм “Споменко на вјечној стражи”, аутора Милета Савића, чији је циљ да пројекцијама у градовима Српске анимира локалне власти да улицу, трг или школу назову по петнаестогодишњем Споменку Гостићу, најмлађем одликованом српском борцу који је погинуо 1993. године, бранећи свој народ и село на Озрену. – Млади херој са Озрена то свакако заслужује – рекао је Савић вечерас у препуној сали бијељинског Центра за културу, након неколико пројекција филма по градовима Српске, али и шире. Он каже да је филм само прича о дјечаку великог срца који је волио свој народ и није желио да оде са Озрена. – Сви који су погледали филм













