arrow up
Ж | Ž
Ж | Ž

Podijelite vijest:

„Dogodine u Prizrenu“ u Manastiru Gračanici, sveštenik svirao na gitari (VIDEO)

Članovi „Beogradskog sindikata“ prije tri dana su posjetili Manastir Gračanicu povodom proslave Svetog kralja Milutina.

„Dogodine u Prizrenu“ u Manastiru Gračanici, sveštenik svirao na gitari Foto: Screenshot/YouTube

Tom prilikom oni su zapjevali svoju najnoviju pesmu „Dogodine u Prizrenu“, a arhimandrit Ilarion ih je pratio na gitari.

Pjesma „Dogodine u Prizrenu“, koju izvode Beogradski sindikat i etno-grupa „Trag“, nedavno je digla prašinu u javnosti zbog potencijalne šanse da je Jutjub ukloni sa te platforme zbog, kako je rečeno, „uznemirujućeg sadržaja“.

Pjesma je posvećena svim nevinim žrtvama na Kosovu i Metohiji, sa porukom da se nikada ne zaborave i u nadi da će Bog dati da se one ne ponove. U spotu su prikazani dokumentarni snimci o stradanju srpskog naroda i svetinja na Kosovu i Metohiji.

Izvor: RTRS

Vezane vijesti:

„Jutjub“ cenzuriše Beogradski Sindikat : Kome smeta „Dogodine u Prizrenu“?

Komentar: Dogodine u Prizrenu

NAJNOVIJE VIJESTI

Predgovor

Prije nekoliko godina boravila sam u Americi i tamo upoznala jednu bibliotekarku koja

Prilozi uz knjigu

Knjiga Bilogora i Grubišno Polje 1941 – 1991. Početna strana… Sadržaj poglavlja Uvod

Internet

Mišljenja iznesena na internet stranicama koje slijede su privatna mišljenja njihovih autora i

Knjiga gostiju

Poštovani, pozivamo vas da vaše utiske, prijedloge i komentare upišete u našu knjigu

Popis
10.502 žrtve

Udruženje Jadovno 1941. je formiralo Centralnu bazu žrtava, koju možete pretražiti unosom pojedinih podataka o žrtvama.

Kalendar
Pokolja

Odaberite godinu ili mjesec i pretražite sve događaje koji su se desili u tom periodu.

Donirate putem PayPal-a, kreditne
ili debitne kartice​