
Novi Sad: Poziv na otvaranje izložbe o Livanjskim Srbima
Nakon prikazivanja u Beogradu (galerijski prostor Narodne banke) i Banja Luci (Velika sala Banskog Dvora), izložba „Srbi livanjskog polja-trajanje kroz vekove“ biće dostupna i novosadskoj publici. Svečano otvaranje održaće se u petak, 25. novembra 2016. godine, u Kulturnom centru Novog Sada – Tribina mladih, sa početkom u 19. časova. Autori izložbe su: prof. dr Veljko Đurić Mišina i Radovan Pilipović. Organizatori izložbe: Udruženje Ognjena Marija Livanjska, Kulturni centar Novog Sada i Savez krajiških udruženja, Novi Sad. Pozivamo sve zanteresovane da prisustvuju svečanom otvaranju ili da pogledaju izložbu koja će biti otvorena do 02. decembra t.g. Ulaz slobodan Sa izložbe u Beogradu Izvor: Udruženje Ognjena Marija Livanjska Vezane vijesti: U Banja













