arrow up
Ж | Ž
Ж | Ž

Podijelite vijest:

Skandal u Zagrebu – veroučitelj o Mladiću i „mecima u glavu“

Zagrebački index.hr piše da je jedan nastavnik veronauke učenicima pričao o tome kako bi trebalo ubiti neke političare, uz pohvale na račun Ratka Mladića.

Kako se navodi, jedan učenik je snimio “propoved“ veroučitelja u zagrebačkoj školi “Matija Gubec“ Krešimira Bagarića.

“Bagariću nije prvi put da se ovako ponaša, pa je dete skupilo hrabrosti da to snimi i pošalje nam“, navodi index.hr.

Veroučitelj je deci objasnio kako je prema njegovom mišljenju trebalo da izgleda operacija “Oluja“.

“Mi smo budale, trebalo je da pustimo dva koridora, jedan do Zagreba, a drugi do Rijeke, pa kad im nabijaju glave na kolac, onda da uđemo. Tako je trebalo da bude finoj zagrebačkoj gospodi koja misli da se Hrvatska završava u Karlovcu. Debili i kreteni. Kratkovidni“, rekao je Bagarić.

Snimak je nastao neposredno posle presude hrvatskoj šestorci i samoubistva Slobodana Praljka u Haškom tribunalu, pa je veroučitelj govorio i o situaciji u BiH.

“Ispada da je Ratko Mladić bio u pravu. On je svoje zaštitio. On je bio u pravu za srpske interese, mi imamo duduke. Uz poštovanje prema duducima. Može i učitelj da bude lud ponekad“, rekao je Bagarić.

On je isticao i da bivšeg predsednika Stjepana Mesića i šeficu diplomatije Vesnu Pusić “treba ubiti metkom u glavu i baciti u prvu septičku jamu“.

(index.hr)

Izvor: Srbin info

NAJNOVIJE VIJESTI

Privacy policy

Association of Descendants and Supporters of Victims of Ustashian Concentration Camps in Jadovno

Izdavačka djelatnost

  Rješenjem Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske broj 07.030-053-162-5/10 od 22.02.2010. god.

Kad se nebo srušilo

Zdenka Novak | Kad se nebo srušilo Zdenka Novak | When Heaven’s Vault Cracked Autorica

Sadržaj

Autorica Zdenka Novak, rođena 26. novembra u Zagrebu u imućnoj jevrejskoj obitelji, istinitu

Izrael

“Što je u jednom imenu?”, kaže Julija kad čuje da je Romeo jedan

Zagreb

U Zagrebu nakon četiri godine! U početku sam osjećala samo umor i neku

S partizanima

Kad je početkom rujna Italija kapitulirala, na Sušaku je nastala prilična panika. Iako

Na Sušaku

Od lipnja 1941. pa do kapitulacije Italije u jesen 1943. godine živjela sam

Popis
10.502 žrtve

Udruženje Jadovno 1941. je formiralo Centralnu bazu žrtava, koju možete pretražiti unosom pojedinih podataka o žrtvama.

Kalendar
Pokolja

Odaberite godinu ili mjesec i pretražite sve događaje koji su se desili u tom periodu.

Donirate putem PayPal-a, kreditne
ili debitne kartice​