arrow up
Ж | Ž
Ж | Ž

Подијелите вијест:

Амбасадор САД: Нећу данас о бомбардовању Србије

Амбасадор Сједињених Америчких Држава у Србији Кајл Скот није желео данас, на 19. годишњицу од почетка НАТО бомбардовања, да одговори на питање да ли ће и када зарасти ране између САД и Србије

Фото Танјуг
Фото Танјуг

Амбасадор Сједињених Америчких Држава у Србији Кајл Скот није желео данас, на 19. годишњицу од почетка НАТО бомбардовања, да одговори на питање да ли ће и када зарасти ране између САД и Србије.

Скот је након доделе Виртус награда Траг фондације у Београду рекао новинарима да не жели да говори о учешћу САД у бомбардовању Србије, односно, тадашње СРЈ.

На питање новинара да ли мисли да ће икада ране зарасти између Сједињених Држава и Србије, Скат је рекао:

„Данас о томе нећу говорити“.

(Тањуг)

Извор: НОВОСТИ

НАЈНОВИЈЕ ВИЈЕСТИ

Напуштамо Бајмок

Идемо према хаустору. Некако се шутке окрећемо и на некакав посебан начин опраштамо

Школа је завршена

Возни ред постоји – све се завршава у Бајмоку петнаестог јула. Свједоџбе ће

Рат је завршен

Дође и половица маја. Учимо у послијеподневним сатима, а Стево Лабант већ са

Сврабара

Дошла је медицинска сестра са три човјека који су носили велике нарамке неког

Попис
10.502 жртве

Удружење Јадовно 1941. је формирало Централну базу жртава, коју можете претражити уносом појединих података о жртвама.

Календар
Покоља

Одаберите годину или мјесец и претражите све догађаје који су се десили у том периоду.

Донирате путем PayPal-a, кредитне
или дебитне картице​