arrow up

Podijelite vijest:

U Srbiji aktiviran SMS 2161 za pomoć Srpskoj

U Srbiji je danas aktiviran humantarni broj, gdje građani Srbije mogu slanjem prazne SMS poruke na broj 2161 donirati pomoć za ugroženo stanovništvo u poplavljenim područjima Republike Srpske, rekao je direktor Predstavništva Republike Srpske u Beogradu Mlađen Cicović.

 

http://jadovno.com/tl_files/ug_jadovno/img/preporucujemo/2014/mobilni-poziv.jpg

On je rekao da je humanitarni broj 2161 aktiviran u sklopu vođenja humanitarne akcije Predstavništva Republike Srpske u Srbiji na pomoći ugroženom stanovništvu na poplavljenim područjima na teritoriji Republike Srpske.

Slanjem prazne poruke donira se 100 dinara /0,87 evra/ pomoći ugroženom stanovništvu u poplavljenim područjima na teritoriji Republike Srpske.

“Od sutra će korisnici usluga mobilnih operatera `Telenor` i `VIP` takođe moći slanjem prazne poruke na isti broj 2161 da doniraju i pomognu ugroženom stanovništvu na poplavljenom području Republike Srpske 100 dinara”, rekao je Cicović.

On je naveo da je Predstavništvo Republike Srpske u Srbiji intenzivno radilo na aktiviranju ovog humanitarnog broja.

Korisnici sva tri mobilna operatera nakon slanja poruke dobiće povratnu poruku u kojoj piše: “Hvala što pomažete ugroženom stanovništvu na poplavljenim područjima Republike Srpske. Vlada Republike Srpske”.

 

Izvor: BN Televizija

NAJNOVIJE VIJESTI

Izrael

“Što je u jednom imenu?”, kaže Julija kad čuje da je Romeo jedan

Zagreb

U Zagrebu nakon četiri godine! U početku sam osjećala samo umor i neku

S partizanima

Kad je početkom rujna Italija kapitulirala, na Sušaku je nastala prilična panika. Iako

Na Sušaku

Od lipnja 1941. pa do kapitulacije Italije u jesen 1943. godine živjela sam

Pad Jugoslavije

Početkom 1941. još se ništa nije bilo promijenilo u našem svakodnevnom životu. Ja

Udaja

Oženili smo se 2. rujna 1940. godine. Fritz je bio isto tako skroman

Rat

Krajem semestra u Pariz su došli moji roditelji i Mira. Tata je produžio

Pariz

Koliko god mi je bilo teško ostaviti Fritza, moram priznati da mi je

Fritz

No sudbina je promijenila tijek ovih događaja. Otputovala sam, doduše, u Pariz, ali

Popis
10.502 žrtve

Udruženje Jadovno 1941. je formiralo Centralnu bazu žrtava, koju možete pretražiti unosom pojedinih podataka o žrtvama.

Kalendar
Pokolja

Odaberite godinu ili mjesec i pretražite sve događaje koji su se desili u tom periodu.

Donirate putem PayPal-a, kreditne
ili debitne kartice​