@@::3-0@@
@@::4-0@@
@@::4-1@@
@@::4-2@@
@@::3-1@@
@@::3-2@@
@@::3-3@@
@@::3-4@@
@@::3-5@@
@@::3-6@@
@@::3-7@@
@@::4-3@@
@@::3-8@@
@@::3-9@@
@@::3-10@@@@::3-11@@ @@::4-4@@
@@::4-5@@
16. јуна навршава 21 година од оснивања славне Невесињске (касније 8. моторизоване) бригаде. Тим поводом служен је помен погинулим борцима, а делегације општине Невесиње и Општинске борачке организације положиле су цвијеће на Централно спомен обиљежје бораца Херцеговине на Гвозду. Овај датум везан је и за егзодус српског народа из долине Неретве. Борци из долине Неретве своју борбу за спас српске Херцеговине настављају у оквиру бригаде, заједно са браћом Невесињцима.